Dom

Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy

profil firmy
Założona w 2007 r. Firma WT TENT od 13 lat koncentruje się na systemie mobilnej konstrukcji montażowej. WT Tent jest liderem branży konstrukcji namiotów aluminiowych i ekspertem w projektowaniu, produkcji, wynajmie i sprzedaży namiotów. Zapewniamy spersonalizowane i elastyczne rozwiązania na festiwale, duże wystawy, obiekty sportowe i magazynowanie. Jako mistrz branży namiotowej w Chinach, WT Tent poświęca się montażowi konstrukcji mobilnych i przez lata koncentruje się.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
W 2007

Fabryka została założona w październiku, eksport namiotów do Niemiec, Francji w grudniu, dołączenie do międzynarodowej stacji alibaba w tym samym roku.

W 2008

Stał się dostawcą namiotów na igrzyska olimpijskie w Pekinie. W październiku otworzył biuro w Hamburgu w Niemczech i niezależnie opracował namiot o rozpiętości 40 m na międzynarodowy festiwal piwa w Chinach w grudniu.

W 2009

Utworzono oddział we Włoszech w Neapolu, a francuska spółka Walcover SAS nawiązała długoterminową współpracę, a także oddział w Pekinie w Chinach.

W 2010

Utworzono oddział w Szanghaju, aby uczestniczyć w budowie namiotów wystawowych w Szanghaju oraz wyznaczonych dostawców namiotów wystawienniczych. W tym samym roku otworzył biuro w Dubaju.

W 2012

Jest to pierwsze chińskie przedsiębiorstwo, które wprowadziło podstawową technologię namiotu wielokątnego we włoskiej grupie 2A.

W 2014 roku

Badania i rozwój 60-metrowego namiotu wielokątnego (największego na świecie) w celu wsparcia chińskiego tygodnia mody i koncertów na dużą skalę.

W 2015 r

Złóż wniosek o dziesiątki krajowych certyfikatów patentowych, takich jak namiot wielokątny, namiot pagoda, namiot wiosenny, namiot Arcum i namiot lotniczy.

W 2018 r

Badania i rozwój gwiazdy Namiot hotelowy Dome, namiotowy hotel o strukturze membranowej, zapewnia 260 namiotów hotelowych o powierzchni 58 metrów kwadratowych dla kurortu Amanwana na wyspie Moyo w Indonezji.

Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd profil firmy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

Inny

marki : WT

Ilość pracowników : 80~100

Coroczne wyprzedaże : 10000000-30000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Suzhou WT Tent Co., Ltd Certyfikaty